fbpx

Reguleeritavad lauajalad FRAME PRO

Kuumakse al. 15.76€ / 48 kuud

443 

Värvus:

 1. must värvus
 2. hall värvus
 3. valge värvus

Kuidas reguleeritavad kontorilaua jalad FRAME PRO on kasulikud sinu tervisele ja toetavad tõhusat töökeskkonda?

 1. reguleeritavad lauajalad lubavad üles alla töölaua liigutamist. See toetab sinu keha ja lülisamba liikuvust läbi kogu tööpäeva mistõttu maandad riske sundasenditest põhjustatud seljavalude tekkeks
 2. istumise ja seismise vajalikkuse märguanded aitavad sul tööasendeid vahetada. Liikumine hoiab keha aktiivsena terve pika tööpäeva, tagab seeläbi hea tervisliku keha ainevahetuse, hoiab aju erksana ja sind produktiivsena
 3. tänu reguleeritavatele jalgadele saad enda kontorilaua tööpinna kõrgust paindlikult reguleerida, see vähendab ülekoormust õlavöötmes, lõdvestab käe- ja kaelalihaseid.
 4. toetab sinu tervist ja kehalist heaolu veelgi kui lisaks töölaua ergonoomikale pead silmas ka harmoonias liikuvat kontoritooli SWOPPER või käimislinti SMART WALK. Viimase abiga kõnnid arvutiga töötamise ajal märkamatult maha 5000 sammu!
 5. reguleeritav lauajalad sobivad aktiivselt liikuvasse kontorisse, büroosse kui ka kodukontorisse. Saad kasutada enda vana lauaplaati ning uute reguleeritavate jalgade abiga muuta vana töökoht ergonoomiliseks moodsaks kodukontoriks.

Minimalistlik disain, kvaliteetne viimistlus ning hästi sobituvad detailid koos suure reguleerimisulatusega mõjuvad stiilselt. Äärmiselt stabiilsed töölaua jalad suudavad tõsta isegi kuni 125kg raskust. Kui töötad korraga mitme arvuti ekraaniga, kuhjad lauale dokumente ja muid töövahendeid, siis FRAME PRO reguleeritavad lauajalad peks olema sinu valik!

Illustratiivne foto töökeskkonnast:

Lähemalt reguleeritavatest lauajalgadest

Lihtne on enda töökeskkonda tõhusaks muuta FRAME PRO reguleeritavate lauajalgadega. Vaheta oma vana laud välja või taaskasuta osaliselt vana laua plaat ja muuda enda töökoht liikuva töölauaga rühti ja keha liikuvust toetavaks.

Ideaalne lahendus luua töölaud mis on tõhus alaselja vaevuste ennetamiseks ja hea rühi kujundamiseks täiskasvanutel ning õige kõrguse reguleerimiseks koolilastel. Äärmiselt suur ulatus sobib igas pikkuses kasutajale-  3 osalise jala elektriliselt reguleeritav töötasapinna kõrgus 580–1230 mm

Kui lisad rinda RÜHISENSORI VIBE aitab see väike abimees laua taga töötamise või õppimise ajal sinu hea rühi tekkimisele ja õigele istumisharjumuse kujunemisele kaasa!

Hea viimistlus, vaikne ja sujuv üles alla liikumine on nauditavad. Istu, seisa, siruta – tunne ennast oma kehas hästi ja tervelt

Tõhus töökeskkond, effektiivne mõttetöö ja terve puhanud keha on märksõnad, mille saavutad ergonoomilise töökeskkonna loomisega. Aktiivselt liikuvas kontoris on töövahendid ja mööbliesemed disainitud toetama sinu keha pidevat liikumist läbi terve päeva! Vähendades istuvast tööst ja pikkadest keha kurnavatest sundasenditest tingitud alaselja, õlavõõtme ja randmeliigeste vaevusi. Uuri aktiivse liikuva kontori kohta ja anname sulle koos meie meeskonna füsioterapeutidega häid usaldusväärseid soovitusi. Juhindume mõtteviisist: Kui keha liigub, siis mõte liigub!

Unikaalsus:

 1. kaks mootorit võimaldavad reglueeritavatel lauajalgadel tõstejõudu kuni 125kg

2. kolme astmelised reguleeritavad teleskoopjalad lubavad suurimat liikumisulatust

3. koostöökvaliteet ja tihendid teleskoopjalgadel tagavad stabiilse töötasapinna

4. intelligentne kokkupõrke vastane süsteem välistab kontorilaua või all asuvate esemete kahjustamist

5. istumise ja püstiseisu meeldetuletuse funktsioon

6. töölaua reguleeritavate jalagadega on koos komplektis manuaalselt ja automaatselt juhitav pult 3 mäluprogrammiga

7. tunnustatud ja sertifitseeritud toote kvaliteet

Tehnilised näitajad:

 • Mudel ET223(IB)-B (must), ET223(IB)-G (hall), ET223(IB)-W (valge)
 • Kaks mootorit
 • Kolme astmeline jala elektriliselt reguleeritav kõrgus 580–1230 mm
 • Talla mõõdud 680 x 90 x 30 mm
 • Intelligentne kokkupõrkevastane süsteem
 • Tõstejõud 125 kg, müratase < 50 db, kiirus 25 mm/s
 • Sisse ehitatud mäludega juhtpult, võimalik salvestada 4 asendit
 • Garantii 2 aastat
 • Toode on lihtsasti ja iseseisvalt kokkupandav- õppevideo

Tasuta transport kontorisse või koju üle Eesti!

Kogus on suurem kui 3 tükki või vajad lauaplaati? Küsi personaalset pakkumist.

Tarne aeg 1 kuni 2 tööpäeva

Maksa 6 võrdse osana

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 intressita ja lisakuludeta makseviisi – jaga ostukorvi maksumus kuuele võrdsele kuumaksele!  Loe lähemalt siit.