fbpx

Reguleeritavad lauajalad FRAME FLEX

Kuumakse al. 10.77€ / 36 kuud

265 

Värvus:

 1. must värvus
 2. hall värvus
 3. valge värvus

Kuidas reguleeritavad kontorilaua jalad FRAME FLEX on kasulikud sinu tervisele ja toetavad tõhusat töökeskkonda?

 1. reguleeritavad lauajalad lubavad üles alla töölaua liigutamist. See toetab sinu keha ja lülisamba liikuvust läbi kogu tööpäeva mistõttu maandad riske sundasenditest põhjustatud seljavalude tekkeks
 2. istumise ja seismise vajalikkuse märguanded aitavad sul tööasendeid vahetada. Liikumine hoiab keha aktiivsena terve pika tööpäeva, tagab seeläbi hea tervisliku keha ainevahetuse, hoiab aju erksana ja sind produktiivsena
 3. tänu reguleeritavatele jalgadele saad enda kontorilaua tööpinna kõrgust paindlikult reguleerida, see vähendab ülekoormust õlavöötmes, lõdvestab käe- ja kaelalihaseid.
 4. toetab sinu tervist ja kehalist heaolu veelgi kui lisaks töölaua ergonoomikale pead silmas ka harmoonias liikuvat kontoritooli SWOPPER või käimislinti SMART WALK. Viimase abiga kõnnid arvutiga töötamise ajal märkamatult maha 5000 sammu!
 5. reguleeritav lauajalad sobivad aktiivselt liikuvasse kontorisse, büroosse kui ka kodukontorisse. Saad kasutada enda vana lauaplaati ning uute reguleeritavate jalgade abiga muuta vana töökoht ergonoomiliseks moodsaks kodukontoriks.

Minimalistlik disain, kvaliteetne viimistlus ning hästi sobituvad detailid koos suure reguleerimisulatusega mõjuvad stiilselt. Soodsa hinna eest suure liikuvusulatusega võimekad töölaua jalad suudavad tõsta kuni 70kg raskust. Sobiv lahendus personaalsele töölauale büroos ja kodukontoris.

Illustratiivne foto töökeskkonnast:

Lähemalt reguleeritavatest lauajalgadest

Lihtne on enda töökeskkonda tõhusaks muuta FRAME FLEX reguleeritavate lauajalgadega. Vaheta oma vana laud välja või taaskasuta osaliselt vana laua plaat ja muuda enda töökoht liikuva töölauaga rühti ja keha liikuvust toetavaks.

Ideaalne lahendus luua töölaud mis on tõhus alaselja vaevuste ennetamiseks ja hea rühi kujundamiseks täiskasvanutel ning õige kõrguse reguleerimiseks koolilastel.

Kui lisad rinda RÜHISENSORI VIBE aitab see väike abimees laua taga töötamise või õppimise ajal sinu hea rühi tekkimisele ja õigele istumisharjumuse kujunemisele kaasa!

Hea viimistlus, vaikne ja sujuv üles alla liikumine on nauditavad. Istu, seisa, siruta – tunne ennast oma kehas hästi ja tervelt

Tõhus töökeskkond, effektiivne mõttetöö ja terve puhanud keha on märksõnad, mille saavutad ergonoomilise töökeskkonna loomisega. Aktiivselt liikuvas kontoris on töövahendid ja mööbliesemed disainitud toetama sinu keha pidevat liikumist läbi terve päeva! Vähendades istuvast tööst ja pikkadest keha kurnavatest sundasenditest tingitud alaselja, õlavõõtme ja randmeliigeste vaevusi. Uuri aktiivse liikuva kontori kohta ja anname sulle koos meie meeskonna füsioterapeutidega häid usaldusväärseid soovitusi. Juhindume mõtteviisist: Kui keha liigub, siis mõte liigub!

Unikaalsus:

 1. ühe mootoriga reglueeritavate lauajalgade tõstejõudu on kuni 70kg
 2. kahe astmelised reguleeritavad teleskoopjalad on hea liikumisulatusega
 3. teleskoopjalgadel disain tagab stabiilse aluse töölauale
 4. intelligentne kokkupõrke vastane süsteem välistab kontorilaua või all asuvate esemete kahjustamist
 5. lihtne juhtpult üles ja alla liikumise kontrollimiseks

 

7. tunnustatud ja sertifitseeritud toote kvaliteet

Tehnilised näitajad:

 • Mudel ET114E-N-B (must), ET114E-N-G (hall),ET114E-N-W (valge)
 • Üks mootor, elektriliselt reguleeritav kõrgus 710–1210 mm
 • Talla mõõdud 650 x 80 x 30 mm
 • Intelligentne kokkupõrkevastane süsteem
 • Reguleeritavate jalgade mõõtmed
 • Tõstejõud 70 kg, müratase < 50 db, kiirus 25 mm/s
 • Üles ja alla liikumisega juhtpult
 • Garantii 2 aastat
 • Toode on lihtsasti ja iseseisvalt kokkupandav- õppevideo

Tasuta transport kontorisse või koju üle Eesti!

Kogus on suurem kui 3 tükki või vajad lauaplaati? Küsi personaalset pakkumist.

Tarne aeg 1 kuni 2 tööpäeva

Maksa 6 võrdse osana

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 intressita ja lisakuludeta makseviisi – jaga ostukorvi maksumus kuuele võrdsele kuumaksele!  Loe lähemalt siit.