fbpx

Kasutatud massaažitoolid

Vähenda oma töötajate haiguspäevi!

Sundasenditest tingitud valu on kõige levinum kutsehaigus Eestis ja Euroopas

96% meie klientidest ütleb, et ettevõttes pakutava massaažitooli kasutamine on nende sundasenditest tingitud valusid vähendanud.

Eesti ettevõtetes on kasutusel enam kui 300 Borealise massaažitooli.

Kliendid meist

Massaažitool on inimkäe tegevust imiteeriv seade, mis teeb massaažiteenuse liitmise igapäevasesse terviserutiini võimalikult lihtsaks ja odavaks. Massaažitool jäljendab rullikuid ning õhkpatju kasutades inimkäte poolt pakutavat massaaži ning on võimeline pakkuma eri liiki massaaže (sh Tai massaaži, spordimassaaži, Rootsi massaaži, shiatsu-massaaži ja refleksoloogiat).

Reeglina on massaažitoolid varustatud nii manuaalse kui ka automaatse seadistamise võimalustega. Manuaalseaded lubavad valida massaaži piirkondi, sügavust ja tugevust; automaatseaded pakuvad aga 15–20 minuti pikkuseid automaatprogramme näiteks pikast istumisest taastumise või sügavama une jaoks. Kuna massaažitool on masin, täidab see alati lubatud eesmärgi ega tee kvaliteedis kunagi järeleandmisi.

Massaažitoolid erinevad peamiselt kolme aspekti poolest: oma võimekuselt, oma ehituselt ja oma välimuselt. Massaažitooli võimekus sõltub sellest, kui palju erinevaid funktsioone see pakkuda suudab. Näiteks võib massaažitoolil lisaks rullik- ja õhkpadjamassaažile olemas olla ka selgroo korrigeerimise ja puusade pööramise võimalus, kogukehavenituse süsteem, 3D-tehnoloogia rullikute sügavuse ja ulatuse kohandamiseks, kaaluta oleku funktsioon pulsi ja stressi alandamiseks, eraldi jalatalla- ja käemassaaž, sensorite abil valupunkte ja kehaasendit tuvastav tehnoloogia ning soojendus- ja kiigutamisfunktsioonid.

Mitmed massaažitoolid pakuvad ka võimalust oma telefon tooliga ühendada ja seansi ajal muusikat või audioraamatut kuulata – mõni mudel suudab massaaži rütmi isegi kuulatava muusikaga sünkroniseerida.

Massaažitooli ehitus võib olla kas S-Track, mis tähendab, et rullikud kulgevad kaelast nimmepiirkonnani, või L-Track, mille puhul ulatuvad rullikud kaelast reie keskosani. Mõlemal puhul järgivad massaažirullikud inimselgroo loomulikku kuju, ent S-Track keskendub eeskätt kaelapiirkonnale ning L-Track tuharapiirkonnale – alale, mis isegi tavamassööri juures tihti tähelepanuta jääb. Seega saab massaažitoole võrreldes valida endale sobiva sõltuvalt sellest, kas igapäevast süvahoolitsust vajab pigem istmik või õlavöönd.

Massaažitooli eelised on selle stabiilne kvaliteet, teenuse kasutamise mugavus ning võimalus suurendada massaažiteenuse nautimise regulaarsust. Kvaliteetse massaažitooli efektiivsus inimkäe omale alla ei jää. Massaažitool ei kasuta palju energiat ega nõua erihoolitsust. Borealise toolid on ehitatud kauakestvaks, mistõttu sobivad need nii kodudesse kui ka ettevõtetesse ning peavad ka siis vastu aastaid.

Kokkuvõtlikult on massaažitool täpne ja töökas inimkätt imiteeriv pika elueaga robot, mille saad välja valida täpselt oma isiklikest soovidest ja vajadustest lähtuvalt ning oma igapäevase terviserutiini oluliselt tõhusamaks ja odavamaks muuta.

Sundasenditest tingitud valu on kõige levinum kutsehaigus Eestis

Kaela-, alaselja-, randme- või õlavalu kogeb igal aastal 74% istuva loomuga tööd tegevatest eestlastest.

96% meie klientidest ütleb, et ettevõttes pakutava massaažitooli kasutamine on nende sundasenditest tingitud valusid vähendanud.

Eesti ettevõtetes hoolitseb töötajate eest üle 300 Borealise massaažitooli. 

Kasutatud massaažitoolide valik