fbpx

Infrapunamatt

KUIDAS INFRAPUNAMATT KASULIK ON?

Infrapunamati regulaarsel kasutamisel on palju kasutegureid. Näiteks aitab matis lamamine vähendada tselluliiti, ergutada ainevahetust ning kaalu langetada. Ühe infapunamati seansiga kulutab inimene kuni 600kcal.

Samuti aktiveerib mati kasutamine immuunsüsteemi ning vähendab stressi ja väsimust. Soojateraapia lõdvestab lihaseid, leevendab liigesejäikust ja valu. Regulaarse kasutamise tulemusena käib veri kehas paremini ringi ning nahk muutub elastsemaks ja siledamaks.

MIS ON INFRAPUNA?

Infrapuna on looduslik soojuskiirguse vorm, mida soojateraapias professionaalsel tasemel on kasutatud juba pikka aega. Siiski taskukohased ja innovatiivsed kodukasutamiseks mõeldud seadmed on turule jõudnud alles hiljuti! Meil on hea meel et saame Borealise kaubamärgi innovatiivset infrapunamatti teile lähemalt tutvustada.

Infrapuna on 100% turvaline soojus, mis on sarnane meile tajutava päikeselt langeva soojusega, kuid mis ei sisalda kahjustavat ultraviolett kiirgust. Infrapuna seadmed on fantastilised soojuskiirgajad kuna keha pinna soojendamise asemel juhivad nad infrapuna soojuslaine otse meie keha kudedesse. Soojus levib sügavamale ja soojatunne püsib kauem!