fbpx

Infrapunamatt

KUIDAS INFRAPUNAMATT TÖÖTAB?

Poe infrapunamati sisse mugavalt kookonisseja lõõgastu. Infrapunakiirgus kandub nagu võlujõud Sinu kehasse, soojendades nii nahka kui nahaaluseid kudesid. Umbes 10 minuti möödudes tunned mõnusat lõõgastust, 20 minuti pärast õrna higistamist ning tunni möödudes oled kaotanud umbes 600 kalorit ning sinu nahk on siidiselt pehme.

Põhimõtteliselt on see nagu infrapunasaun, kuid teki vormis. Nii et nelja seina ja saunalava asemel on Sinu keha ümber mässitud infrapunamatt, mis annab kehale soojust, kui juhe seina pista.

Oma põhimõttelt on infrapunamatt sarnane tavalisele saunale, ent sellel on sauna ees siiski nii mõnigi eelis. Näiteks tungib infrapunakiirgus sügavamale nahaalustusse kudedesse, seega on matt efektiivsem rasvapõletaja. Higistamise saunas kehast vett välja, infrapunamatt aitab lisaks veele väljutada kehast ka jääkaineid.

             

KUIDAS INFRAPUNAMATT KASULIK ON?

Infrapunamati regulaarsel kasutamisel on palju kasutegureid. Näiteks aitab matis lamamine vähendada tselluliiti, ergutada ainevahetust ning kaalu langetada. Ühe infapunamati seansiga kulutab inimene kuni 600kcal.

Samuti aktiveerib mati kasutamine immuunsüsteemi ning vähendab stressi ja väsimust. Soojateraapia lõdvestab lihaseid, leevendab liigesejäikust ja valu. Regulaarse kasutamise tulemusena käib veri kehas paremini ringi ning nahk muutub elastsemaks ja siledamaks.

MIS ON INFRAPUNA?

Infrapuna on looduslik soojuskiirguse vorm, mida soojateraapias professionaalsel tasemel on kasutatud juba pikka aega. Siiski taskukohased ja innovatiivsed kodukasutamiseks mõeldud seadmed on turule jõudnud alles hiljuti! Meil on hea meel et saame Borealise kaubamärgi innovatiivset infrapunamatti teile lähemalt tutvustada.

Infrapuna on 100% turvaline soojus, mis on sarnane meile tajutava päikeselt langeva soojusega, kuid mis ei sisalda kahjustavat ultraviolett kiirgust. Infrapuna seadmed on fantastilised soojuskiirgajad kuna keha pinna soojendamise asemel juhivad nad infrapuna soojuslaine otse meie keha kudedesse. Soojus levib sügavamale ja soojatunne püsib kauem!