fbpx

Peamasseerija iDream 5

-51%

Võta hetk enesetunde värskendamiseks ja lülita ennast ümbritsevast keskkonnast soovi korral täielikult välja ning naudi rahustava muusika saatel innovaatilist iDream 5 peamasseerijat.

Peamasserija on uueväärne, seda on minimalselt kasutatud müügisalongis tootenäidisena.

Kuidas töötab?

iDream 5 pakub rahuliku vibratsiooni, õhksurve massaaži ning infrapunasoojenduse toel massaaži tervele pea piirkonnale. Integreeritud sõtkumistehnika aitab vähendada stressi ning parandab vereringet peas. Masseerija peaosa katavad seest efektiivsed kummist sõlmed, mis jäljendavad punktmassaaži. Punktmassaaž on traditsiooniline Hiina meditsiini teraapia, mille põhiline eesmärk on peavalu, väsimuse ning ärevuse leevendamine ja ennetamine.

iDream 5 silmamasseerija osa on eemaldatav ning tänu sellele avaneb võimalus nautida masseerijat ka diivanil raamatut lugedes või televiisorit vaadates.

Kuidas kasutada?

Pea- ja silmamasseerija kasutamiseks seadista masseerija esmaselt oma pea ümbermõõdule sobivaks ning kui näete vajadust eemaldada silmamasseerija liides, on soovitav teha seda enne kasutamise alustamist. Seejärel asetage masseerija endale mugavalt pähe ning vajutage toitenuppu seadme sisselülitamiseks. iDream 5 sisselülitamisel aktiveerub automaatselt keskmise tugevusastmega programm. Tugevusastme vahetamiseks vajutage toitenuppu uuesti, et aktiveeruks järgmine massaažiprogramm. Seadme väljalülitamiseks hoidke all toitenuppu.

490  239 

Laost otsas