fbpx

Miotto Plus

2 990 

-25%
Kuumakse al. 73.63  / 60 kuud

Massaažitool Miotto Plus – maitsekas välimus, mõnus massaaž

Veetleva välimusega Miotto Plus on meie tootevalikust üks klientide lemmikumaid koduseks kasutuseks mõeldud toole. Miotto Plusis on võimalik nautida 6 erinevat automaatset massaažiprogrammi ning lisaks kombineerida endale massaaž manuaalselt. Massaažitool hoolitseb toolis istuja eest spetsiifilise õhkpadjamassaaži abil, tagades sellega kogu keha sügava lõõgastuse. Miotto Plusil on bluetooth-helisüsteem, tänu millele saab massaažiseanssi ajal kuulata tooli kõlaritest mõnusat merekohinat või oma lemmik lugu. Kreemiselt roosa Miotto Plus ei paku vaid nauditavat massaaži vaid on ka ilus kodusisustus element.

Tasuta transport
Järelmaks

Eraklientide lemmik

miotto

Miotto Plus on meie eraklientide hulgas teenitult väga populaarne. Ta suudab teha suurepärast massaaži ja tema kaunis hele välimus on iga kodu ehteks. 

Heleda kunstnahkse katte tõttu sobib see tool kõige paremini koduseks kasutamiseks.

Kiikudes unustad päevamured

massaažitoolid

Miotto Plus võtab sind mõnusasti oma rüppe ja ajab päevamured eemale. Tooli kiikumine vaikses metronoomitaktis rahustab su meelt ja vaigistab stressi. 

Kiikumisfunktsioon on paljude klientide hulgas väga populaarne, mõned inimesed teevad toolivaliku just selle järgi.

Refleksoloogia toob hea une

Untitled design (5)

Miotto Plus teeb sulle ka jalataldade refleksoloogiat, mis parandab und, leevendab stressi, tõstab energiataset ja teeb su tervisele palju muud head. Refleksoloogia põhiidee järgi peegeldub erinevate kehaosade kurnatus jalatalla kindlates tsoonides, mille masseerimisega on võimalik need pinged kehast vabastada.

Lõõgastav õhkpadjamassaaž

Untitled design (6)

Massaažitool on varustatud suure hulga õhkpatjadega, mis on valmis su kurnatud lihastest pingeid välja masseerima ja vere korralikult käima panema. Massaaži tugevust saad ise määrata skaalal 1–5 (õrnast kuni väga tugevani), vastavalt sellele, kui tugevat massaaži eelistad või parasjagu vajad.

6 programmi erinevatel hetkedel lõõgastumiseks

Toolil on sinu jaoks valmis seatud 6 automaatset massaažiprogrammi, et saaksid nautida just sellist massaaži, mida su keha hetkel vajab. Programmide valimine puldilt on lihtne ja loogiline. (Anname sulle kaasa ka põhjaliku kasutusjuhendi).

Extendmeenutab tugevat tai massaaži ja kasutab selle sõtkumis- ja venitamistehnikaid.

Recovery – sobib ideaalselt aktiivse päeva õhtusse saatmiseks, leevendab väsimust, taastab energiavarud ning on lõõgastavaks lõpuks fantastilisele päevale.

Relax – valmistab õrna massaaži abil keha ette lõunapausiks või puhkuseks.

Refreshkeskendub intensiivse treeningu järel lihaste lõõgastamisele ja vereringe parandamisele, et keha loomulik taastumine kulgeks võimalikult efektiivselt.

Neck and Shoulder – keskendub kaela- ja õlapiirkonnale.

Back and Spine – hoolitseb keskkoha ja selja eest.

Lisaks automaatprogrammidele saad kõiki funktsioone ka manuaalselt ise seadistada. Kõigi massaažiprogrammide tugevust on võimalik ise valida – just nii, nagu päris massööri juures.

massaažitoolid
6
5
4

Tootest rohkem

Seljalihaste soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima seljalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool neid enne masseerima asumist mõnusalt. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse. 

Kehavenitus, mis lõdvestab selga

Õlgade ja jalgade juures asuvad õhkpadjad võtavad su pehmesse haardesse, tool nõjatub taha ning lõdvestab ja leevendab su seljas olevaid pingeid.

Pikendatav jalaosa

Massaažitoolisse istudes kohandub tooli jalaosa sinu pikkusega ning on lausa 16 cm võrra pikendatav. Õiges positsioonis jalaosa toetab massaaži ajal jalgu ja muudab massaaži veelgi nauditavamaks. 

Massaaž kaaluta oleku asendis

Nullgravitatsiooni asendis tõstab massaažitool su jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Kvaliteetne helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, podcasti, merekohina või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega ning suudavad su täielikult helidega ümbritseda.

Lihtne juhtpaneel

Miotto Plusi saab juhtida lihtsa puldi abil. Lülita vaid tool sisse, vali meelepärane programm ning aseta pult käetoes asuvasse puldipessa. 

Väike elektrikulu

Miotto Plus on võimsaid tulemusi pakkuv kõrgtehnoloogiline massaažitool, aga selle kasutamine mõjutab keskkonda väga vähe. Tool kasutab töörežiimil kõigest 240 W elektrit ning töötab ühtlase ja püsiva pingega. Miotto Plus teeb väga vähe müra, võid selle vabalt paigutada keset kontorit või elutuba. 

Kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev

Miotto Plus on kulumiskindel ega roosteta: seda on testitud 72 tunni vältel naatriumhüdroksiidilahuses hoides. Massaažitooli materjal on kergesti puhastatav, see talub äärmiselt kõrgeid temperatuure ja laseb väga hästi õhku läbi. Tool on kergesti hooldatav ja olenemata kasutajate rohkusest või kasutamise sagedusest, äärmiselt vastupidav.

Mõõdud ja kaal

Miotto Plus suurus on püstiselt 156 cm x 85 cm x 120 cm ning lamades 186 cm x 85 cm x 92 cm. Tool kaalub 125 kg ning on tooli all olevate rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 3 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta. 

Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Liising ja järelmaks

 • TF BANK järelmaks – 12 kuud 0% intress
 • HOLM järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik
 • ESTO 6 – ajasta enda ost kuueks võrdseks makseks ilma intressita
 • ESTO maksa hiljem – maksa mugavalt 30 päeva jooksul pärast kauba kätte saamist
 • ESTO järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik

Transport ja ülesseadmine

Tooli ostmisel toome selle sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.

Rentimisel pakume tasuta transporti ja ülesseadmist kõigile, kes sõlmivad vähemalt 1-aastase rendilepingu. Lühema rendiperioodi puhul rakendub massaažitooli transpordi ja ülesseadmise eest ühekordne lisatasu.

MASSAAŽITOOL MIOTTO PLUS

 • Heleda värvi tõttu sobib rohkem koju kui ettevõttesse
 • 6 programmi
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale 
 • Õhkpadjamassaaži tugevuse valimine skaalal 1–5
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Selja ja jalgade soojendus
 • Kiigutamisfunktsioon
 • Kehavenitus, mis lõdvestab selga
 • Massaaž kaaluta oleku asendis
 • Pikendatav jalaosa
 • Reguleeritavad rullikud ja tugevus
 • Bluetooth-helisüsteem
 • Kergesti puhastatav
 • USB-pordid
 • Vähese elektritarbimisega (töörežiimil umbes 240 W)
 • Ei tee müra
 • Roostetamiskindel

Küsimused ja vastused

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on selle mõõdud 156 cm x 85 cm x 120 cm ning lamades 186 cm x 85 cm x 92 cm.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele. Miotto Plusi puldi käsitsemine on mugav, lihtsad ja selged ikoonid lihtsustavad kasutamist veelgi.

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. 

Sa pole täiesti kindel veel?

või küsi küsimus siit