fbpx

Massaažipadi Joy

Allahindlus!

99  79 

1 laos (saab järeltellida)

Massaažipadi on kiire ja lihtne viis istumisest tekkivate vaevuste leevendamiseks, mida saad kasutada nii autoroolis, kodus kui ka kontoris.

Kuidas töötab?

Massaažipadja sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks ette ning on eriti mõnus külmemal ajal. Massaažipadja sees asuvad kaks kolmepealist rullikut, mis pöörlevad nii päri- kui ka vastupäeva. Erineva liikumise ja liikumistugevuse abil pakuvad nad tõhusat shiatsu-massaaži, mis leevendab lihaste kangust, parandab verevarustust ning vähendab seeläbi ka lihaspingetest tulenevaid peavalusid. Massaažipatja saad kasutada õla- ja kaelapiirkonna ning üla- ja alaselja, ent miks ka mitte reite või tuharate massaažiks.

Kuidas kasutada?

Kui soovid masseerida õla- ja kaelapiirkonda, kinnita massaažipadi tooli või autoistme seljatoe külge. Alaselja või teiste valulike piirkondade massaažiks saad asetada padja lihtsalt vastava piirkonna juurde. Ühenda padi vooluvõrguga või kasuta pikkadel autosõitudel sellega kaasas olevat spetsiaalset autoadapterit. Massaažipatja kasutades saad reguleerida selle rullikute intensiivsust ning valida soojendusega või soojenduseta režiimi.

Massaažipadjal on lihtsasti eemaldatav ja pestav kate.

Omadused

Mõõdud: 38 cm x 17 cm x 25 cm

Pinge: 12 V