fbpx

iPalm520 käemasseerija

Kuumakse al. 7.47€ / 18 kuud

119 

iPalm520 käemasseerija aitab maandada pingeid, vähendada liigesvalusid ning stimuleerida vereringet.

iPalm520 käemasseerija toimib õhkpadjamassaaži ja soojendusfunktsiooni tehnoloogial.

Käemasseerija kasutab refleksoloogiat ehk tsooniteraapiat. Tsooniteraapia on pärit Hiina meditsiinist ning teaduspõhised tulemused on näidanud, et selle abil on võimalik mõjutada kogu keha – ennetada tervisehäirete teket, parandada tervislikku seisundit ja tasakaalustada keha.

Käemasseerijat on soovitatav kasutada inimesel, kes töötab arvutiklaviatuuri ja hiirega, teeb pikaajalist käsitsi tööd või sundasendis liigutusi, põevad artroosi, tunnevad jäikust või valu kätes.

Kuidas kasutada?

IPalm520-l on 4 erinevat režiimi ning soojendusfunktsioon. Toitenupust seadme sisselülitamisel käivitub automaatne programm, mis kombineerib erinevaid rõhutasemeid. Lisaks saab valida tugeva, keskmise ja õrna massaažirežiimi vahel. Iga režiimi ajal saab vajadusel vähendada rõhu tugevust selleks ettenähtud nuppu vajutades. Režiimi kestvust on võimalik reguleerida 5-,10- ja 15- minuti vahel.

iPalm520 saab kasutada mugavalt tööl, kodus või reisil olles. Seade töötab 4 AA patarei abil või vahelduvvooluadapteri abil, mis on seadmega komplektis.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Omadused

  • Mõõtmed: K265mm x L201mm x S90mm
  • Võimsus: 6W
  • Kaal: 1129g