Infrapunamatt Borealis

-60€
Kuumakse al. 14.39  / 36 kuud

359 

Laos

Kuidas Borealise infrapunamatt töötab?

Säti end infrapunamati sisse mugavalt kookonisse ja naudi. Infrapunakiirgus kandub Sinu kehasse nagu võlujõud, soojendades nii nahka kui nahaaluseid kudesid. Umbes 10 minuti möödudes tunned mõnusat lõõgastust, 20 minuti pärast õrna higistamist ning tunni möödudes oled kaotanud umbes 600 kalorit ning sinu nahk on siidiselt pehme.

Põhimõttelt on infrapunamatt sarnane saunaga, ent sellel on sauna ees siiski nii mõnigi eelis. Näiteks tungib infrapunakiirgus sügavamale nahaalustusse kudedesse, seega on matt efektiivsem rasvapõletaja. Saunas higistame kehast enemasti välja vett, infrapunamatt aitab lisaks veele väljutada kehast ka üleliigseid jääkaineid.

Kuidas infrapunamatt mulle kasulik on?

Infrapunamati kasutamine aitab vähendada tselluliiti, ergutada ainevahetust ning kaalu langetada. Matis lamamine aktiveerib immuunsüsteemi ning vähendab stressi, väsimust ja parandab unekvaliteeti. Soojateraapia lõdvestab lihaseid, leevendab liigesejäikust ja valu. Regulaarne infrapunamati kasutamine muudab naha elastsemaks ja siledamaks.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Vastunäidustused: 

Südamestimulaator ja implantaadid kasutaja kehas, iiveldus ja peavalu, nahahaigused, põletushaavad, kõrge vererõhk, rasedus, südamehaigused, lahtised haavad, hiljutii lõikus, anhidroos (naha higistamisvõime puudumine), osteoporoos (luude hõrenemine), pahaloomuline kasvaja.

Omadused:

Ajasätted: 5-60 minutit
Võimsus: 600W
Suurus: 180 x 180 cm – lahtisena.
Värv: must/ lilla