fbpx

iNeck3 Pro kaelamasseerija

Kuumakse al. 8.68€ / 24 kuud

169 

iNeck3 Pro on soojendusega C-kujuline massaažiseade, mis aitab leevendada kaelapiirkonda tekkinud pingeid. 

 Sisseehitatud soojendusfunktsiooniga efektiivne ja mugav masseerija vähendab lihas- ja liigespingeid kaelas. Masseerija C-kuju järgib kaela kontuure ja keskendub väga täpselt kaelas paiknevatele lihastele, kuhu koguneb suur osa pingeid. 270-kraadine C-kujuline konstruktsioon võimaldab 50% laiemat haaret kui enamik kaela massaaži tegijaid. Lisaks on kaelamasseerijal soojendusfunktsioon, mis aitab kaelalihaseid eesseisvaks massaažiks ette valmistada ja lõdvestada.  Seadme töötamist saab juhtida seadmelt ning mugavalt ka äpi kaudu telefonilt. 

Kuidas iNeck3 Pro kaelamasseerija kasulik on? 

 Kaelamassaaž vabastab kaelas pingeid, vähendades seeläbi peavalu ja migreeni, lisaks aitab massaaž kaela ja selgroo ääres paiknevatel lihastel lõdvestuda. Massaaži tulemusena paraneb verevarustus ning ajju jõuab toitainete ja hapnikurikkam veri.  

Kuidas kasutada? 

 Toote sisselülitamisel käivitub automaatselt  soojendusfunktsiooniga 10 minutiline programm. Soovi korral saab soojendusfunktsiooni välja lülitada. Korduvalt toitenupule vajutades on võimalik valida kuni kolme erineva kiiruse vahel. Kokku on iNeck3 Pro-l kolm automaatset programmi, mida saab sarnaselt kiirusele reguleerida korduva nupuvajutusega. Automaatsete programmide vahetamisel muutub massaažipeade liikuvus ja intensiivsus. iNeck3 Pro-l on kaks massaažipead. Massaažiseadme väljalülitamiseks tuleb hoida all toitenuppu.

 iNeck3 Pro-d saab ühendada äpiga, mis võimaldab bluetooth-i abil seadet juhtida mugavalt otse telefonilt. Äpiga saab reguleerida massaažipeade liikumiskiirust, massaažipeade asukohta ja massaažireziimi pikkust. 

 iNeck3 Pro-l on USB-kaabli kaudu laetav aku, mis muudab toote mugavalt kaasaskantavaks. Seadme madala mürataseme tõttu saab massaaži nautida kõikjal, teisi läheduses olevaid inimesi häirimata. 

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.