fbpx

Reguleeritav kontorilaud SMART FIT

-70€
Kuumakse al. 15.98€ / 36 kuud

399 

Värvus: palun lisa oma värvi soov tellimuse märkuste lahtrisse

 1. must raam ja must lauaplaat
 2. valge raam ja valge lauaplaat

Kuidas kontorilaud SMART FIT on kasulik sinu tervisele ja toetab tõhusat töökeskkonda?

 1. laua SMART FIT üles alla liikumine toetab sinu keha ja lülisamba liikuvust läbi kogu päeva mistõttu maandad riske sundasenditest põhjustatud seljavalude tekkeks
 2. hoiab keha aktiivsena terve pika tööpäeva, tagab seeläbi hea tervisliku keha ainevahetuse, hoiab aju erksana ja sind produktiivsena
 3. tööpinna kõrguse paindlik reguleerimine vähendab ülekoormust õlavöötmes, lõdvestab käe- ja kaelalihaseid.
 4. toetad enda tervist ja kehalist heaolu veelgi kui lisaks ergonoomilise lauale valid enda töökohta ergonoomilise töölauaga harmoonias liikuva tooli SWOPPER või käimislindi SMART WALK, mille abiga kõnnid arvutiga töötamise ajal märkamatult maha 5000 sammu!
 5. reguleeritav töölaud SMART FIT on töökindel abiline aktiivselt liikuvasse kontorisse ja piisavalt ruumisäästlik et mahtuda ka kodusesse töötuppa.
 6. laua sisse on integreeritud ruumikas sahtel vajamineva mahutamiseks
 7. laua sees on  2x USB ja 1 USB Type-C laadimispesa
 8. kiirpaigaldusega ergonoomiline laud SMART FIT säästab sinu aega ja pingutust ning hoiab kokku paigaldusteenuse kuludelt. Laua kokkupanenekuks kulub keskmiselt kõigest 5 minutit!

Ilus minimalistlik disain ning läbimõeldud detailide paigutus loovad sinule või sinu lapsele ideaalse keskkonna töö või õppetükkide tegemiseks.

Lähemalt kontorilauast

Ülimalt kompaktne, praktiline ja kiiresti kokkupandav ergonoomiline kontorilaud SMART FIT on universiaalne ja sobiv ruumi kus iganes tervisest ja tõhusast töökeskkonnast lugu peetakse.

Ideaalne töölaudlaud alaselja vaevuste ennetamiseks täiskasvanutel ja hea rühi kujundamiseks ning õige kõrguse reguleerimiseks koolilastel.

Kui lisad rinda RÜHISENSORI VIBE aitab see väike abimees laua taga töötamise või õppimise ajal sinu hea rühi tekkimisele ja õigele istumisharjumuse kujunemisele kaasa!

Hea viimistlus, vaikne ja sujuv üles alla liikumine on nauditavad. Istu, seisa, siruta – tunne ennast oma kehas hästi ja tervelt

Tõhus töökeskkond, effektiivne mõttetöö ja terve puhanud keha on märksõnad, mille saavutad ergonoomilise töökeskkonna loomisega. Aktiivselt liikuvas kontoris on töövahendid ja mööbliesemed disainitud toetama sinu keha pidevat liikumist läbi terve päeva! Vähendama istuvast tööst ja pikkadest keha kurnavatest sundasenditest tingitud alaselja, õlavõõtme ja randmeliigeste vaevusi. Kui keha liigub, siis mõte liigub!

“Ma ei ole ise suuremat sorti tisler ega remondimees, aga SMART FIT laua suutsin lahti pakkida ja kokku kruvida 5 minutiga. 10 minuti pärast oli pakend juba kenasti pakendi konteineris, arvuti laual, hädavajalikud töövahendid mahukas sahtlis ja töö kontoris käis täie hooga”

Peeter Kümmeli (füsioterapeut, treener ja endine tippsportlane)– esimesed muljed SMART FIT ergonoomilise laua kokkupanemisest Borealis Eesti kontoris.

Unikaalsus:

 1. kiiresti kokkupandav, jõukohane kõigile
 2. terve töölaud pakitud ohutuks transpordiks kompaktselt ühte karpi
 3. intelligentne kokkupõrke vastane süsteem välistab kontorilaua või all asuvate esemete kahjustamist

4. SMART FIT lauajalgade L disain, võimaldab ruumi maksimaalselt säästlikult kasutada

5. reguleeritava laua juurde kuulub mäludega juhtpult. Eelseadistatud juhtpaneeli mällu on salvestatud 4 positsiooni

6. sisse ehitatud lapselukk

7. töölaual on sisse ehitatud sahtel vajamineva mahutamiseks

Tehnilised näitajad:

 • Mudel ET118W-N-B (must), mudel ET118W-N-W (valge)
 • Üks mootor, elektriliselt reguleeritav kõrgus 650–1300 mm
 • Kvaliteetselt viimistletud kulumiskindel töötasapind 600mm x 1200mm
 • Talla mõõdud 590 x 65 x 30 mm
 • Ergonoomilise laua SMART FIT joonis koos mõõtudega
 • Intelligentne kokkupõrkevastane süsteem
 • Tõstejõud 50 kg, müratase < 50 db, kiirus 25 mm/s
 • Sisse ehitatud mäludega juhtpult, võimalik salvestada 4 asendit
 • Garantii 2 aastat
 • Toode on lihtsasti ja iseseisvalt kokkupandav – abistav video

 

Miks eelistada aktiivselt liikuvat kontorit, koos ergonoomilise seisulauaga loe meie blogist ja vaata lisaks SMART FIT, SMART FLEX ja SMART LIGHT võrdlustabelit.

Kogus on suurem kui 3 tükki? Küsi personaalset pakkumist.

Tarne aeg 1 kuni 2 tööpäeva

Maksa 6 võrdse osana

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 intressita ja lisakuludeta makseviisi – jaga ostukorvi maksumus kuuele võrdsele kuumaksele!  Loe lähemalt siit.