fbpx

Ergonoomiline kontorilaud SMART LIGHT

Kuumakse al. 15.28€ / 36 kuud

383 

Värvus:

 1. must raam ja must lauaplaat
 2. valge raam ja valge lauaplaat

Kuidas kontorilaud SMART LIGHT on kasulik sinu tervisele ja toetab tõhusat töökeskkonda?

 1. ergonoomilise laua SMART LIGHT üles alla liikumine toetab sinu keha ja lülisamba liikuvust läbi kogu tööpäeva mistõttu maandad riske sundasenditest põhjustatud seljavalude tekkeks
 2. hoiab keha aktiivsena terve pika tööpäeva, tagab seeläbi hea tervisliku keha ainevahetuse, hoiab aju erksana ja sind produktiivsena
 3. SMART LIGHT kontorilaua tööpinna kõrguse paindlik reguleerimine vähendab ülekoormust õlavöötmes, lõdvestab käe- ja kaelalihaseid.
 4. toetab sinu tervist ja kehalist heaolu veelgi kui lisaks ergonoomilise lauale valid enda töökohta ergonoomilise töölauaga harmoonias liikuva tooli SWOPPER või käimislindi SMART WALK, mille abiga kõnnid arvutiga töötamise ajal märkamatult maha 5000 sammu!
 5. reguleeritav töölaud SMART LIGHT on töökindel abiline aktiivselt liikuvasse kontorisse ja piisavalt ruumisäästlik et mahtuda ka kodusesse töötuppa.
 6. kiirpaigaldusega ergonoomiline laud SMART LIGHT säästab sinu aega ja pingutust ning hoiab kokku paigaldusteenuse kuludelt. Laua kokkupanenekuks kulub keskmiselt kõigest 5 minutit!

Ilus minimalistlik disain ning läbimõeldud detailide paigutus loovad sinule või sinu lapsele ideaalse keskkonna töö või õppetükkide tegemiseks.

Illustratiivne foto töökeskkonnast:

Lähemalt kontorilauast SMART LIGHT

Ülimalt kompaktne, praktiline ja kiiresti kokkupandav ergonoomiline kontorilaud SMART LIGHT on universiaalne ja sobiv ruumi kus iganes tervisest ja tõhusast töökeskkonnast lugu peetakse.

Ideaalne töölaudlaud alaselja vaevuste ennetamiseks täiskasvanutel ja hea rühi kujundamiseks ning õige kõrguse reguleerimiseks koolilastel.

Kui lisad rinda RÜHISENSORI VIBE aitab see väike abimees laua taga töötamise või õppimise ajal sinu hea rühi tekkimisele ja õigele istumisharjumuse kujunemisele kaasa!

Hea viimistlus, vaikne ja sujuv üles alla liikumine on nauditavad. Istu, seisa, siruta – tunne ennast oma kehas hästi ja tervelt

Tõhus töökeskkond, effektiivne mõttetöö ja terve puhanud keha on märksõnad, mille saavutad ergonoomilise töökeskkonna loomisega. Aktiivselt liikuvas kontoris on töövahendid ja mööbliesemed disainitud toetama sinu keha pidevat liikumist läbi terve päeva! Vähendama istuvast tööst ja pikkadest keha kurnavatest sundasenditest tingitud alaselja, õlavõõtme ja randmeliigeste vaevusi. Kui keha liigub, siis mõte liigub!

“Ma ei ole ise suuremat sorti tisler ega remondimees, aga SMART LIGHT laua suutsin lahti pakkida ja kokku kruvida 5 minutiga. 10 minuti pärast oli pakend juba kenasti pakendi konteineris, arvuti laual, hädavajalikud töövahendid mahukas sahtlis ja töö kontoris käis täie hooga”

Peeter Kümmeli (füsioterapeut, treener ja endine tippsportlane)– esimesed muljed SMART LIGHT ergonoomilise laua kokkupanemisest Borealis Eesti kontoris.

Unikaalsus:

 1. kompaktses pakendis, kiiresti kokkupandav, jõukohane kõigile

2. terve töölaud pakitud ohutuks transpordiks kompaktselt ühte karpi

3. intelligentne kokkupõrke vastane süsteem välistab kontorilaua või all asuvate esemete kahjustamist

4. SMART LIGHT lauajalgade L disain, võimaldab ruumi maksimaalselt säästlikult kasutada

5. reguleeritava laua juurde kuulub mäludega juhtpult. Võimalik salvestada 4 tööpositsiooni 

 

6. tunnustatud ja sertifitseeritud toote kvaliteet

 

Tehnilised näitajad:

 • Mudel ET119-B (must), mudel ET119-W (valge)
 • Üks mootor, elektriliselt reguleeritav kõrgus 730–1230 mm
 • Kvaliteetselt viimistletud kulumiskindel töötasapind 600mm x 1200mm
 • Talla mõõdud 580 x 74 x 30 mm
 • Ergonoomilise laua SMART FIT joonis koos mõõtudega
 • Intelligentne kokkupõrkevastane süsteem
 • Tõstejõud 50 kg, müratase < 50 db, kiirus 25 mm/s
 • Sisse ehitatud mäludega juhtpult, võimalik salvestada 4 asendit
 • Garantii 2 aastat
 • Toode on lihtsasti ja iseseisvalt kokkupandav

Tasuta transport kontorisse või koju üle Eesti!

Miks eelistada aktiivselt liikuvat kontorit, koos ergonoomilise seisulauaga loe meie blogist ja vaata lisaks SMART LIGHT, SMART FLEX ja SMART FIT Võrdlustabel

Kogus on suurem kui 3 tükki? Küsi personaalset pakkumist.

Tarne aeg 1 kuni 2 tööpäeva

Maksa 6 võrdse osana

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 intressita ja lisakuludeta makseviisi – jaga ostukorvi maksumus kuuele võrdsele kuumaksele!  Loe lähemalt siit.