fbpx

Rent

Massaažitool ettevõttesse: soodsaim ennetus, rahulolev töötaja

Massaažitool on kulutõhus investeering Sinu ettevõtte töötajatesse, mis pakub konkurentsieelist teiste firmade ees ning võimaldab kokkuhoiu haiguspäevade ning töötajate lahkumisest tingitud kulude näol.

  • Atraktiivne lisa töötajate heaoluprogrammile
  • Odavaim viis levinuima tööhaiguse ennetamiseks ja leevendamiseks

Vastust küsimusele, kuidas saaks kõige kiiremini istuvas asendis töötamisest tingitud kroonilisi valusid leevendada, otsivad teadustööd pidevalt. Ljubljana ülikoolis 2011. aastal läbi viidud katses2 võrreldi selle tarbeks kolme võimalust: tööpostil massaaži pakkumist kord nädalas, kaks korda nädalas ja regulaatseid puhkepause. Kuu aja pärast analüüsiti tulemusi ning leiti: 15-minutiliste regulaarsete massaažiseansside mõjul olid töötajate valud lühema kestvusega ning häirisid töötegemist vähem. Puhkepauside mõjul ei tuvastatud valude kestvusele aga mingit efekti. Leiti ka seda, et kaks korda nädalas pakutav massaaž oli kord nädalas pakutavast massaaažist oluliselt tõhusam. Seega: kui pikaajalised töösuhted on Sinu ettevõtte eesmärk, tasub panustada oma tähtsaima vara kestvussesse – ning massaažitool on selleks kõige kulutõhusam viis.

Millise eelise annab massaažitool töökohal?

Borealise massaažitoole kasutab 2018. aastal ligi 200 Eesti ettevõtet, ning 80% meie klientidest jääb seda teenust kasutama vähemalt kuueks kuuks. Kui vaadata olukorda Eesti tööturul, on see mõistetav. Viimaste aastate jooksul on Eesti ettevõtetes pakutavate heaoluprogrammide tase oluliselt kasvanud, seda eriti hiljutise erisoodustusmaksu vabastuse rakendumisega.

Paljudes valdkondades on heaoluprogrammid töötajate värbamisel eeliseks. Personalijuhtide sõnul motiveerib neis firmades mõnekümne euro suurune lisainvesteering töötajate tervisesse alluvaid oluliselt enam kui samas summas palgatõus. Ent näiteks IT-sektoris kuulub massaaži- ja spordikompensatsioon niinimetatud tavapaketi hulka. Neis ettevõtetes tuleb parimate spetsialistide hoidmiseks ning oma töötajaskonnaga liitmiseks heaoluprogrammi arendamisse investeerida ja selle kasutamine töötajale ahvatlevaks ning mugavaks muuta. Kuigi pahatihti pannakse seesugused töötajate kõrged nõudmised uue põlvkonna laiskuse arvele, on nii lisamugavustel kui ka üha populaarsemaks muutuval 6-tunnisel tööpäeval teaduslikult tõestatud positiivne mõju nii töö tulemuslikkusele kui ka kollektiivisisestele suhetele.

Kui kulukas massaažitool minu ettevõttele on?

Massaaži tõhususe tähtsaim komponent on selle regulaarsus, millega vastupidiselt levinud arvamusele ei pea kaasnema regulaarselt kõrgeid kulusid. Üks kuu Borealise kõige soodsama massaažitooli renti maksab Sinu ettevõttele vaid 60 eurot, ent ka kõige paremate ja tehnoloogilisemalt võimekate masinate puhul jääb Sinu igakuine investeering alla 250 euro. Kulu ühe töötaja kohta kuus – ning massaažiseansse võib sealhulgas olla nii kaks kui kakskümmend – on seega võimalikult madal. Kokkuhoid kasvab aga pika- ja lühiajaliste tööhaiguste ravimise, sundpuhkuste, haiguspäevade ja töökohta vahetavate alluvate arvelt.

Kas massaažitoolil on massööri ees eeliseid?

Borealise massaažitoolide programmide pikkus on enamasti 15–20 minutit, seega sobivad need kasutamiseks ka tööpäeva keskel; tööpostile naaseb alluv aga juba värskema ja motiveeritumana. Toolid on arendatud inimkäele väga sarnaseks ning paremad mudelid pakuvad lisaks automaat- ja manuaalprogrammidele ning erinevatele massaažitehnikatele ka kogukehavenitust ning eraldi massaaži kätele ja jalataldadele. Borealise massaažitoolid kohanduvad sensori abil kasutaja kehakuju ja valupunktidega ning pakuvad seega ühtviisi personaalset massaaži nii kümne kui saja töötajaga ettevõtetele.

Miks peaksin ostma massaažitooli Borealise valikust?

Borealise massaažitoolivalik on enam kui kümne aasta pikkuse kogemuse põhjal hoolikalt kokku pandud ning võtab arvesse toolide eluiga, koostekvaliteeti, tehnoloogiate uudsust ja kasutajate tagasisidet. Kui rendid oma ettevõttesse Borealise massaažitooli, kaasneb sellega tooli regulaarne kerghooldus ning garantii. Kuna oleme massaažitoolide valdkonnale spetsialiseerunud, võid kindel olla, et kõik Sinu küsimused ja mured saavad meie töötajate abiga lahenduse. Massaažitoolide seast meeldivaima leidmiseks saad neid võrdlusesse lisada ning kontakteeruda meie müügijuhiga.

1Moyer, C., Rounds, J., Hannum, J., & Cooper, Harris. (2004). A meta-analysis of massage therapy research. Psychological Bulletin, 130(1), 3–18

2Šiško, P., Videmšek, M., & Karpljuk, D. (2011). The Effect of a Corporate Chair Massage Program on Musculoskeletal Discomfort and Joint Range of Motion in Office Workers. The Journal of Alternative and Complementary Medicine, 17(7), 617-622.

Massaažitool koju, kodukontorisse või ettevõttesse: õdus puhkenurk lõõgastumiseks või produktiivne abimees

On laialdaselt teada, et massaažil on palju imelisi omadusi. See väljutab meie kehast mürke, parandab vereringet, alandab pulssi, suurendab endorfiinide taset, vähendab pingeid, suurendab painduvut, aitab stressi vastu, leevendab ja rahustab. Massaaži üks suuremaid plusspooli on aga võime leevendada ja ravida valu. Raskeks teeb olukorra tõsiasi, et valuga võitlemisel on kasu ainult regulaarsest massaažist1. See tähendab, et enamik inimesi ei saa massaaži parimaid efekte kunagi nautida, sest aega või raha regulaarseks massaažiks lihtsalt napib.

Massaažitool annab võimaluse selle teenuse regulaarsust oluliselt suurendada. Seeläbi saavad tooli kasutajale osaks kõik massaaži parimad omadused ning massaaž muutub haruldasest luksusteenusest igapäevase terviserutiini osaks.

Millise võimaluse pakub massaažitooli rentimine koju?

Massaažitool aitab kokku hoida aega ja raha. Massaažitooli massaaž on alati stabiilselt hea kvaliteediga, seda saab nautida sagedamini, seanss toimub alati sobival ajal ja kohas, ei vaja planeerimist ega aja broneerimist ning ei tekita ebamugavust, sest seda saab nautida riietega. Massaažitooli kuu rendihind algab 69 eurost ning ka kõige tipptehnoloogilisemate massaažitoolide hinnad jäävad 250 euro piiresse. Massaažitooli rentimine on soodne alternatiiv mitmetuhande eurosele investeeringule ja hea võimalus teha esmakordselt tutvust tipptehnoloogilise seadmega.

Kas massaažitool on ikka piisavalt effektiivne ja töökindel?

Massaažitool kodus võimaldab nautida massaaži igal ajahetkel, turvalisel ja hügieensel viisil. Hommikune värskendav massažiprogramm ergutab vereringet ja loob hea alguse päevale. Õhtune rahustav massaažiseanss vähendab pingeid ja toob kvaliteetse ööune. Regulaarne massaaž tugevdab immuunsusüsteemi, tõstab töövõimet ja parandab meeleolu. Me vajame kindlustunnet ja seda suudab massaažitool pakkuda – ta ei jäta vahele ühtki massaažiseanssi ja on sõltumata olukorrast alati valmis meie keha eest hoolt kandma.

Massaažitooli tehnoloogia on arendatud inimkäele väga sarnaseks ning paremad mudelid pakuvad lisaks automaat- ja manuaalprogrammide erinevatele massaažitehnikatele ka kogukehavenitust ning eraldi massaaži kätele ja jalataldadele. Võimalus seadistada manuaalselt enda vajadustest lähtuv massaaž aitab keskenduda just nendele punktidele teie kehal, mis seda kõige enam vajavad. Borealise massaažitoolid on väga vastupidavad ja nende eluiga ulatub vähemalt 15 – 20 aastani. Oma tunnustuse Borealise massaažitoolidele on andud ka Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktikute Selts.

Tartu Ülikooli kliinikum

Rõõm on näha, et massaažitoolid on töötajate poolt hästi vastu võetud ja nad tunnetavad seda, et tööandja soovib rohkem panustada nende heaolusse.

Eesti Kaubandus- Tööstuskoda

‘’Oma töös kasutan tihti arvutit ning üritusi läbi viies veedan pikki tunde jalgadel. Kui taaskord ühte üritust läbi viisin järgnes sellele tugev alaselja valu. Vaid 10 minutit massaažitoolis ja valu oli kadunud. Uskumatult tõhus! Julgen soovitada kõigile, kel seljavalud ja muud kontoritööst tulenevad lihas- ja liigesprobleemid.’’

Tieto Estonia AS

“Kasutasime kontoris massööri, kuid massaaži said vaid kiiremad registreerijad – töötajaid on üle 300. Massaažitooli rent on efektiivsem, sest igaüks saab nautida massaaži just siis, kui see talle sobib.”