fbpx

Kontakt

Tallinna müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R
Tel: +372 5331 0630
E-post: info@borealis.ee

Valukoja 8
Ülemiste City
11415 Tallinn

Asukoht kaardil

Timo Simonlatser
Tegevjuht
timo@borealis.ee
Tel: +372 5557 2604
Maia Voites
Müügi- ja turundusjuht
maia@borealis.ee
Tel: +372 5625 2411
Lauri Rannama
Koolitaja
lauri@borealis.ee
Tel: +372 5046 584
Mirelle Kukk
Müügiesindaja
mirelle@borealis.ee
Tel: +372 5331 0630
Riho Suija
Projektijuht
riho@borealis.ee
Tel: +372 5665 0556

Tartu müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R
Tel: +372 5631 8889
E-post: info@borealis.ee

Riia 142
Novapolis ärimaja
50415 Tartu

Asukoht kaardil

Ethel Kümmel
Müügijuht
ethel@borealis.ee
Tel: +372 5216 979
Peeter Kümmel
Äripindade müügijuht
peeter@borealis.ee
Tel: +372 5567 1072
Rutt Sõmerik
Toodete müügiesindaja
rutt@borealis.ee
Tel: +372 5631 8889

Hooldustiim

E-post: hooldus@borealis.ee

Peep
Tallinna tehnik
Tanel
Tartu tehnik

Borealis on Eesti vanim ning usaldusväärseim massaažitoolide müügi, rendi ning hoolduse ekspert – Eesti ettevõtetes hoolitseb töötajate eest enam kui 300 Borealise massaažitooli.

Meie füsioteraapia tooteid kasutab üle 200 spetsialisti ning haigla üle Eesti.

Borealise tootevalik on professionaalide poolt põhjalikult testitud ja tunnustatud Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktika Seltsi poolt.

Borealis Holding OÜ
Registrikood 11100242
KMKR EE101206240

Juriidiline aadress
Valukoja 7/1
11415 Tallinn

E-post: info@borealis.ee
Tel: +372 5331 0630