fbpx

Kontakt

Borealis Holding OÜ
Registrikood 11100242
KMKR EE101206240

Juriidiline aadress
Valukoja 7/2
11415 Tallinn

E-post: info@borealis.ee
Tel: +372 56 252 411

Tallinna müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R

Valukoja 7/2
Ülemiste City
11415 Tallinn

Asukoht kaardil

Timo Simonlatser
Tegevjuht
timo@borealis.ee
Tel: +372 5557 2604
Maia Voites
Müügi- ja turundusjuht
maia@borealis.ee
Tel: +372 5625 2411
Lauri Rannama
Koolitaja
lauri@borealis.ee
Tel: +372 5046 584
Enno Tikerpalu
Hooldustehnik
enno@borealis.ee
Tel: +372 5354 2222

Tartu müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R

Aardla 23
50404 Tartu

Asukoht kaardil

Ethel Kümmel
Müügijuht
ethel@borealis.ee
Tel: +372 5216 979
Peeter Kümmel
Äripindade müügijuht
peeter@borealis.ee
Tel: +372 5567 1072
Ene Maiste
Raamatupidaja
ene@borealis.ee
Tel: +372 5187 290

Borealis on Eesti vanim ning usaldusväärseim massaažitoolide müügi, rendi ning hoolduse ekspert – Eesti ettevõtetes hoolitseb töötajate eest enam kui 300 Borealise massaažitooli.

Meie füsioteraapia tooteid kasutab üle 200 spetsialisti ning haigla üle Eesti.

Borealise tootevalik on professionaalide poolt põhjalikult testitud ja tunnustatud Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktika Seltsi poolt.

Saada kiri